Hradec převálcoval Liberec

2.11.2010
 Úvod zápasu hostům vyšel. Nejprve se do gólovky dostal Kuželka, poté K. Krejčík trefil tyč a ve 4. minutě O. Krejčík poslal Alfu do vedení 1:0 po chybném vyhození domácího brankáře Bartka. Jenže domácí brzy vyrovnali po zády tečované střele. To domácí uklidnilo a do poloviny poločasu přidali další dvě branky. Šance byly na obou stranách, ale dlouho bez odezvy. To ovšem neplatilo v posledních třech minutách, kdy hosté svými chybami nabídli domácím tři šance a ti je dokonale využili - 6:1. Takový byl i poločasový výsledek.

Ve druhé půli domácí v poklidu kontrolovali vývoj a hosté pouze se dvěma hráči na střídání platili za hrubé chyby. Sedmá branka domácích přišla po "namazání" do brejku, osmá po neproměnění situace 3 na 1 a rychlém přečíslení a devátá po další chybě v rozehrávece ve vlastním vápně. Hráči Alfy K. Krejčíkem a Kuželkou již jen upravili na 3:9 a v závěru neproměnili několik šancí, které jim, již ne plně koncentrovaní domácí nabídli
 

Hodnocení reportáže: 0 (0 hodnocení)

Najdete nás na youtube Přidat tuto reportáž:Přidat k FacebookPřidat k TwitterPřidat k Google Bookmarks

Přejete si odkaz na toto video umístit na své stránky ? Zkopírujte jednu z níže uvedených variant do kódu Vašich stránek:
Hradec převálcoval Liberec
Hradec převálcoval Liberec

Nejnovější reportáže